PF 2024 ZŠ a ZUŠ

Čtvrtek, 21 prosince, 2023

Vážení rodiče, milí žáci,

rád bych Vám jménem svým i jménem pedagogů ZUŠ popřál klidné a pohodové Vánoce, radost ze společně prožitých chvil a dětem z dárků. Tento rok byl bez diskuzí nejnáročnějším v historii naší školy – proběhl ve znamení rekonstrukce a rozdělení na dvě pracoviště, kvůli kterému jsme se tak stali svým způsobem „kočovníky“ mezi Jabloňovou a Vescem. Díky přístupu a nasazení všech pedagogických i nepedagogických pracovníků si troufám tvrdit, že jsme situaci se ctí zvládli. Většinu tradičních akcí se nám podařilo uskutečnit navzdory nepříznivým podmínkám a především v adventním čase nás bylo v Liberci vidět a slyšet. Z pozitivních reakcí rodičovské veřejnosti na Vánoční koncerty vidno, že Jabloňovka neztratila rytmus a neslevila v tempu, což je i motiv našeho PF. To vše by nebylo možné bez pochopení a vstřícnosti Vás, rodičů a za tento přístup Vám děkujeme.

ZŠ a ZUŠ Jabloňová přeje všem svým příznivcům pokojné Vánoce a do roku 2024 především zdraví, mír a hodně radosti z dětí a jejich tvořivosti. Těšíme se, že Vás uvítáme na jaře v nových inspirativních prostorách!

Jan Prchal