Ukliďme Česko

Neděle, 14 dubna, 2024
Pavlína Kolmanová

V sobotu 6.4.2024 uspořádal Spolek rodičů a přátel školy ZŠ Jabloňová akci v rámci celorepublikové akce Ukliďme Česko s podnázvem Ukliďme Pavlovice. Sešli jsme se v celkovém počtu 28 lidí. Zúčastnili se celé rodiny, ale i starší děti dorazily. Po počátečních instrukcích, ohledně bezpečnosti a informacích, co sbíráme, byly rozdány pracovní rukavice a pytle a jednotlivé skupinky či jednotlivci dostali instrukce, kterým směrem se vydat. Podařilo se uklidit oblast za autokempem, les, cesty i nepořádek v náletech. Dále podél cyklostezky u Nisy, okolí školy a přilehlé sídliště.Celkem se podařilo nasbírat cca 660 Kg odpadu.
Velice děkujeme všem zúčastněným, obětovat svůj volný čas, aktivní účast a velké nasazení.

Za Spolek rodičů a přátel školy ZŠ Jabloňová                                                                                            Martina Beneová