Léto budiž pochváleno …

Středa, 5 července, 2023
Jan Prchal

Vážení rodiče, milí žáci,

po bezkonkurenčně nejnáročnějším školním roku, který za svou dlouhou praxi na Jabloňové pamatuji, přišly prázdniny. Rád bych vám popřál jménem pedagogického týmu ZUŠ i jménem svým pohodové a klidné letní dny. Načerpejme síly a chuť do další společné práce v náročných podmínkách dvou pracovišť, které nás ještě do pololetí školního roku čekají. Nepochybuji, že nové a upravené prostory v Jabloňové nám budou odměnou a inspirací, jak si školní práci zatraktivnit a zpříjemnit. Děkuji všem rodičům, s jejichž pomocí se nám podařilo uskutečnit všechny akce, které dlouhodobě k „Jabloňovce“ patří.

Těšíme se v září na shledanou a těšíme se na spolupráci!

                                                                                                                                  Jan Prchal