Fotografické ohlédnutí za exkurzí do Drážďan (7. 6. 2023)

Pondělí, 12 června, 2023
Martin Adamec

Žáci 9.A a 9.B vyrazili 7. 6. s učiteli německého jazyka – Klárou Hertíkovou, Martou Malichovou, Ervínem Scholzem a učitelem dějepisu Martinem Adamcem na celodenní exkurzi do Drážďan.

Po příjemné cestě vlakem jsme započali naši návštěvu komentovanou prohlídkou historického centra. Následovalo rozdělení do dvou skupin, z nichž každá strávila několik hodin v muzeu dopravních prostředků či muzeu hygieny. Poutavé výstavy s výjimečnými exponáty nás velmi zaujaly a návštěvu těchto expozic tak můžeme všem vřele doporučit.

Zbývající hodiny jsme si užili v podobě individuálního rozchodu, kdy si každý užil z města to, na co měl největší chuť – ať již šlo o nakupování, sport, procházku, posezení v restauraci či kavárně. Domů jsme se vrátili příjemně unavení a spokojení.

Níže se chceme podělit o pár fotografií z tohoto výletu, které ani nepotřebují komentář :-).