Dílničky pro budoucí prvňáčky

Čtvrtek, 16 března, 2023
Pavel Berka

Zápis do 1. tříd se blíží, proto jsme i v letošním školním roce opět otevřeli dílničky pro předškoláky. Dílničky  probíhají v březnu každou středu od 15 do 16 hodin. Děti se mohou seznámit s novým prostředím, třídami, ale i s budoucími učiteli, kteří pro ně mají připravené hodinové bloky s tématy Z pohádky do pohádky, 3, 2, 1 … start! , Notování, Zvířátka. Již na prvním setkání se paní ředitelka setkala s rodiči budoucích prvňáčků a dala jim informace k následujícímu školnímu roku. V letošním školním roce je zájem o dílničky opět velký. Děti se do školy již těší a dílničky jim pomáhají překonat případné strachy a obavy z nástupu do školy.

Regina Matušková

3 – 2 – 1 – start!

Tématem dílničky s názvem 3 – 2 – 1 – start! byla robotika a hledání cesty od startu do cíle. Informatiku budou mít děti až od 4. třídy, ale už nyní se ukázalo, jak šikovné a kreativní jsou 😊.

Lucie Jirkovská

Dilnicky-1

Obrázek 1 z 8