Stravování Vesec 5. – 9. třída (+ přihláška), Jabloňová 1. – 4. třída

Středa, 31 srpna, 2022
Martin Adamec

Vážení rodiče,

po informacích k dopravě (zapomněla jsem napsat, že školní linky jsou pro žáky zdarma), zasílám  další informace, a to ke stravování.

Žáci 5. – 9. tříd, kteří se budou učit v prostorách Technické univerzity v Mařanově ulici 650, se budou stravovat přímo v budově, kde se nachází pouze výdejna obědů, tzn., že obědy se budou dovážet od firmy GASTRON.

Výdejna patří ZŠ Kaplického, Liberec, proto bude potřeba naše žáky i učitele přihlásit ke stravování na této škole.

Vedoucí školního stravování je paní Lenka Janusová, můžete ji kontaktovat mailem: jidelna@zs-kaplickeho.cz nebo telefonem: 739 344 930.

Prosíme o vyplnění přihlášky (najdete ji zde v příloze nebo na stránkách ZŠ Kaplického: https://zs-kaplickeho.cz/skolni-jidelna/ v provozním řádu)  a odeslání mailem na: jidelna@zs-kaplickeho.cz.

Na jejím základě Vám bude přiděleno uživatelské jméno a heslo.

ZŠ Kaplického využívá stejný systém jako my, tzn. www.strava.cz

Číslo jídelny při vyhledávání jídelníčků a objednávkách stravy je: 4919.

Platby za stravné:

Z běžného účtu – trvalý příkaz od srpna do května k 15. dni v měsíci.

Na číslo 5470642 /0800, variabilní číslo……………………………….  bude přiděleno

1.      stupeň    7 – 10 let            31,- Kč  záloha    620,- Kč

2.      stupeň  11 – 14 let            33,- Kč  záloha    660,- Kč

3.      stupeň  15 a více let          35,- Kč  záloha    700,- Kč

Dovrší-li strávník  ve školním roce (1.9 – 31.8.)  11 nebo 15 let, je zařazen do vyššího stupně od počátku školního roku.

Aktivace čipů proběhne v úterý 6. 9. 2022 (zařídíme ve škole). Stravu je možné objednávat již od 1. školního dne (po přihlášení ke stravování a uhrazení stravného). Jídelníčky zašlu ve středu. V září bude vždy pouze 1 jídlo, od října, by již měl být výběr ze 2 jídel.

Hezký den.

Iva Havlenová