Recitační soutěž 2023

Středa, 15 února, 2023

V lednu a v únoru 2023 proběhla ve 3. a 4. třídách naší školy třídní kola v recitaci. Zájem soutěžících byl poměrně velký. Pro srovnání tedy proběhlo i mezitřídní kolo v paralelních třídách. Ve 3. třídách se školního finále zúčastnilo celkem 7 statečných a nejlepších recitátorů, s jediným zástupcem z řad chlapců, Jaromírem Palánem. Vybrat jmenovitě první 3 příčky byl nelehký úkol, ale nakonec se vítěz a jeho náhradník pro okresní kolo zvolil. Stala se jím Áďa Hruboňová (3.A) a její náhradnicí v dalším kole soutěže bude Verunka Veselá (3.B). Ve 4. třídách proběhlo školní kolo 13. února. Vybrané básně byly moc pěkné, přednes na úrovni, a tak se nakonec ze 7 účastníků vybral vítěz, respektive vítězka, Valerie Peterková ze 4.B. Ta bude naši školu reprezentovat v krajském kole za 4. a 5.třídy. Všem soutěžícím děkujeme, vítězkám gratulujeme a budeme se těšit na další rok.

Odborná pohodová komise.

recitacni-soutez-2023