Jabloňová 564/43,460 01, Liberec 1

sekretariat@zsjablonova.cz

733 143 194

Nový kroužek robotiky

Úterý, 21 září, 2021
Martin Grobár

Vážení rodiče,

na naší škole se bude od října realizovat kroužek robotiky, který se zaměří na získávání praktických dovedností v programování stavebnicové robotiky s dotací jedné hodiny (45 min.) týdně. Zahájení aktivity je od 5. 10. 2022 pravidelně od 14:15 – 15:00. Učebna bude ještě upřesněna – předběžně v učebně informatiky u jídelny. Vyučujícím bude Mgr. Martin Grobár, Ph.D. a daná aktivita je zdarma po celý školní rok. Zájemci nemusí vlastnit příslušnou technologii – vše poskytneme. Počet dětí, které můžeme do předmětu přihlásit je však omezen – do deseti dětí, proto prosím o spěšné vyplnění elekronické přihlášky viz níže. O přijetí do kroužku budete informováni do uzávěrky přihlášek – do 1. 10. 2022.
PŘIHLÁŠKA (k vyplnění formuláře mají přístup pouze účty končící @zsjablonova.cz – tedy všechny žákovské účty)
Těším se na Váš zájem a jsem připraven na případné dotazy.

Martin Grogár
martin.grobar@zsjablonova.cz