Jabloňová 564/43,460 01, Liberec 1

Úterý, 21 září, 2021
Martin Grobár

Vážení rodiče,

na naší škole se bude od října realizovat kroužek robotiky, který se zaměří na získávání praktických dovedností v programování stavebnicové robotiky s dotací jedné hodiny (45 min.) týdně. Zahájení aktivity je od 5. 10. 2022 pravidelně od 14:15 – 15:00. Učebna bude ještě upřesněna – předběžně v učebně informatiky u jídelny. Vyučujícím bude Mgr. Martin Grobár, Ph.D. a daná aktivita je zdarma po celý školní rok. Zájemci nemusí vlastnit příslušnou technologii – vše poskytneme. Počet dětí, které můžeme do předmětu přihlásit je však omezen – do deseti dětí, proto prosím o spěšné vyplnění elekronické přihlášky viz níže. O přijetí do kroužku budete informováni do uzávěrky přihlášek – do 1. 10. 2022.
PŘIHLÁŠKA (k vyplnění formuláře mají přístup pouze účty končící @zsjablonova.cz – tedy všechny žákovské účty)
Těším se na Váš zájem a jsem připraven na případné dotazy.

Martin Grogár
martin.grobar@zsjablonova.cz