LETNÍ HUDEBNÍ TÁBOR 2021 – PODĚKOVÁNÍ

Sobota, 30 října, 2021
Martin Adamec

V pátek 1. října měl premiéru video koncert účastníků Letního hudebního tábora 2021, který se každoročně koná v Penzionu Lhotsko. Sem se sjíždějí z celé republiky mladí muzikanti, kteří pod vedením zkušených lektorů nacvičují písně a skladby z oblasti populární hudby. Mezi účastníky se ve velkém objevují i jména našich žáků. Tímto bychom chtěli následujícím účastníkům poděkovat za účast na táboře i koncertu a v neposlední řadě za jejich zápal a chuť do hry. Jmenovitě se jedná o žáky a žákyně:

Karolínu Dvořákovou, Terezu Teplíkovou, Anetu Tůmovou, Sandru Obererovou, Johanku Novotnou, Karlu Šedovou, Lucii Kareisovou, Ellen Janouškovou, Jolanu Jánskou, Matouše Sluku, Štěpána Vrbase, Vojtěcha Tůmu, Sáru Vrbasovou, Marii Mandlovou, Báru Šedovou, Anetu Kučabovou, Terezu Mandlovou, Sáru Vackovou, Tobiáše Adomavičiuse, Báru Listíkovou, Šárku Listíkovou, Nicolu Rosior, Margaritu Miklashevskayu, Markétu Valentovou, Elenu Veitovou, Elišku Feřtovou, Magdalenu Kafkovou, Terezu Veitovou, Patricii Novotnou, Alenu Zemanovou a Lilly Kollmerovou.

Děkujeme vám všem. Těšíme se na další ročník.

Za organizátory tábora

Ondřej Prchal

Odkaz na stránky tábora:

https://www.hudboss.cz