Karolka na pěveckých soutěžích

Středa, 5 dubna, 2023
Pavel Berka

Pěvecký sbor Karolka má za sebou tři dny úspěšných vystoupení na pěveckých soutěžích.
Ve čtvrtek 30. března 2023 se Karolka spolu s Červíkem Pepíkem a Carolou zúčastnila krajského kola soutěže školních dětských sborů v libereckém Koloseu. Zde děti získaly Zlaté pásmo a zvláštní cenu za provedení skladby Mlsný kocour + nominaci náhradníka na postup do celostátního kola v Uničově.
V pátek 31. března proběhla soutěž DPS ZUŠ v Turnově. Zde si Karolka opět vyzpívala Zlaté pásmo a byla oceněna zvláštní cenou za muzikantský projev + nominací náhradníka na postup do celostátního kola v Litomyšli.
V sobotu 1. dubna pak na Zahradě písní v Praze získala znovu Zlaté pásmo a zvláštní cenu za provedení písně Mlsný kocour a pan Maxim Biriucov byl oceněn zvláštní cenou za citlivý klavírní doprovod.
Všem našim zpěváčkům gratulujeme.

Regina Matušková

Karolka-2

Obrázek 1 z 5