Harmonizační pobyt v přírodě – Borovice 2022 (ohlédnutí)

Středa, 8 června, 2022
Martin Adamec

V týdnu od 30. 5.  do 3. 6. se třídy 1. A, 2. A, B, 3. A, B a 4. A zúčastnily harmonizačního pobytu v přírodě v Borovici. Ubytovaní jsme byli v rekreačním středisku Lites uprostřed krásné přírody, která dětem poskytovala hodně možností nejen ke sportovnímu vyžití, ale i vycházkám do okolí. Každý den byl pro děti připraven pestrý program. V úterý nás navštívili policisté ze zásahové jednotky, kteří nám ukázali, jak vypadá jejich práce, také předvedli výcvik služebního psa. Ve středu nás pro změnu čekala střelba ze vzduchovky. Děti si tak mohly vyzkoušet střelbu na vlastnoručně vyrobený terč. Nechyběla ani tradiční stezka odvahy, honba za pokladem, stopovaná, karneval a plno dalších pěkných her. Počasí bylo přímo letní, celý pobyt jsme tak strávili na čerstvém vzduchu. Domů jsme se vraceli odpočatí a plni nových dojmů a zážitků.