Jabloňová 564/43,460 01, Liberec 1

sekretariat@zsjablonova.cz

733 143 194

Aktuality

Pozvánka na diskusní setkání

Co dělají naše děti, když jsou on-line

Událost je realizována v rámci projektu MAP Liberecko II Místní akční skupinou Podještědí, s podporou Magistrátu města Liberce a Krajské vědecké knihovny v Liberci.  

Hostem bude Mgr. Vladimír Vácha, lektor Národního centra bezpečnějšího internetu, s nímž budou probrána témata týkající se rizik na internetu a kyberprostoru.  Přijďte si do knihovny pro informace i za vůní kávy! Jste zváni na besedu prokládanou dotazy zúčastněných s kávou a zákuskem.
Těší se s vámi na viděnou 11. 10. 2021 od 17:30 v Krajské vědecké knihovně v Liberci, knihovní kavárna (vstupní hala)

Akce je zdarma.

V případě zájmu se registrujte na: kavarny.mapliberecko@gmail.com

  • Do předmětu uveďte: Kavárna pro rodiče 11.10. Liberec
  • Do e-mailu uveďte: vaše jméno a příjmení

Duševní zdraví ve školách

NOVÝ PŘEHLEDNÝ WEB. CO VŠECHNO TU NAJDETE?
Web dusevnizdravi.edu.cz je informační křižovatkou, nabízí jak pomoc při akutní intervenci ve školách, tak i doprovodné materiály, které tematiku duševního zdraví dále rozvíjejí. 

Je určen ředitelům, učitelům, školním psychologům, výchovným poradcům, metodikům prevence, ale také rodičům a vůbec všem, komu záleží na zmírnění dopadů pandemie na psychiku dětí a atmosféru ve školách. Web je společným projektem Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, Národního pedagogického institutu České republiky a Národního ústavu duševního zdraví.