Workshop s aktivní účastí studentů a veřejnosti

Máte jedinečnou možnost se zúčastnit workshopu – ať už jako posluchači nebo aktivní hráči.

Malý sál Krajské vědecké knihovny v Liberci (4. patro)

19. prosince od 16:00

Vstupné 50,- Kč

Koncert – Kino Varšava Liberec

19. prosince od 19:30

Martin Speake, držitel ceny Grammy, patří od poloviny 80. let k nejvýznamnějším britským altsaxofonistům. Kromě volné improvizace se věnoval interpretaci jazzových standardů se svým kvartetem, fúzi jazzu a indické hudby s indickými hudebníky. Jako pedagog působil nebo působí  na Trinity Laban Conservatoire of Music and Dance, Royal Academy of Music, Guildhall School of Music and Drama a National Youth Jazz Collective Summer School. Vydal 23 CD.

Speake is one of the most interesting and rewarding alto saxophonists now playing jazz on any continent”… časopis Jazz Times

Na pražské HAMU a zde v Liberci vystupuje a legendou českého jazzu Emilem Viklickým.