Základní škola Liberec, Jabloňová

Základní škola a základní umělecká škola Jabloňová je školou s rozšířenou výukou hudební výchovy. Tento projekt byl uveden v život 1. září 1989 a velmi úspěšně funguje dodnes. V roce 1992 byla při škole zřízena Základní umělecká škola. Tento model – spojení a ZUŠ do jednoho subjektu – byl prvním v České republice a našel řadu následovníků, neboť se ukázal jako perspektivní a maximálně efektivní.
Naše základní umělecká škola patří k významným institucím Liberce a její pedagogové i žáci a absolventi se významnou měrou podílejí na vytváření kulturního klimatu města i regionu.
Školní vzdělávací program jsme nazvali Harmonická škola. Ústředním motivem našeho snažení je:

"Máš-li zájem, musíš dostat příležitost. Jsme tu, abychom ti vytvářeli optimální podmínky."

Hvězdy nad Libercem

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku 2018 vše dobré.
žáci a zaměstnanci ZŠ a ZUŠ Jabloňová

Úspěchy našich žáků

Online jazyky

Adresa: https://studovna.onlinejazyky.cz
Uživatelské jméno: [email-studenta]
Heslo: onlinejazyky2017 (Doporučujeme změnit po prvním přihlášení, kliknutím
na ikonu se siluetou obličeje vlevo nahoře.)

V případě, že budete mít problémy s přihlášením nebo nebude Vašemu dítěti
vyhovovat vybraný kurz, prosím kontaktuje přímo firmu, která tyto kurzy
zprostředkovává.

Kontakt: Bc. Lucie Nechvílová
tel.:+420 734 577 566
lucie.nechvilova@onlinejazyky.cz

Nenech to být - NNTB

Rádi bychom na naší škole budovali pohodovou atmosféru, do které se budou děti těšit, proto jsme se jako škola zaregistrovali do systému projektu NNTB. Žáci, rodiče a škola tak získají unikátní možnost, jak bez obav a efektivně nahlásit problémy v kolektivu, případně šikanu či podezření na ni. Systém byl vytvořen ve spolupráci s MŠMT a Linkou bezpečí. Děti, rodiče a vyučující se prostřednictvím webu, který je nyní zdarma přístupný na adrese https://nntb.cz, mohou svěřit se svými problémy a postřehy v případě, kdy si neví rady, jak postupovat, nebo v případě, že si nejsou jistí, na koho se obrátit ve škole. Na uvedeném webu si rovněž mohou stáhnout doplňující mobilní aplikaci do chytrých telefonů. NNTB nás šikany nezbaví. Nicméně jde o jeden z dalších prostředků, jak proti ní bojovat.

Vysvědčení a pololetní prázdniny

Výpis vysvědčení se vydává ve středu 31.1.2018. 1.st 4. vyuč. hodinu, 2.st. 5. vyuč.hodinu. Tento den bude zrušena odpolední výuka ZŠ. Pololetní prázdniny jsou v pátek 2.2.2018.

Změna stravného od 1. 1. 2018

Od 1. 1. 2018 se mění výše stravného v naší školní jídelně. Tabulka i s výší měsíčního stravného je k nahlédnutí v sekci školní jídelny. Nezapomeňte prosím změnit trvalý příkaz k úhradě. Děkujeme.
Mgr. Iva havlenová, ředitelka školy

Zřízení nových účtů pro platby

pro ŠD 7452982/0800
pro ZUŠ 7452712/0800

AKTUALIZACE PRAVIDEL HODNOCENÍ

Vážení rodiče,
na našich stránkách v části DOKUMENTY ŠKOLY byla uložena aktualizace školního řádu, konkrétně části PRAVIDLA HODNOCENÍ, včetně přílohy TŘÍDNÍ PEDAGOGICKÝ DENÍK - POSTUP PRO HODNOCENÍ CHOVÁNÍ A PŘÍPRAVY NA VYUČOVÁNÍ.
Prosím, seznamte se s těmito aktualizovanými dokumenty.
Mgr. Iva Havlenová, ředitelka školy

Důležité upozornění - zrušení telefonní linky

Vážení rodiče, v dohledné době bude zrušena pevná telefonní linka 482 725 220, hlavní linkou do školy zůstává 733 143 194, ostatní linky zůstávají beze změny.
Mgr. Iva Havlenová, ředitelka školy

žádné akce žádné akce žádné akce žádné akce žádné akce
ZŠ
ZUŠ