ŠKOLA V PŘÍRODĚ – BOROVICE

Termín: 21. – 25.9.2020

Třídy: 2. A, 2. B., 3. A, 4. B, 5. A, 6. A

I když současná situace přímo nevybízí k těmto akcím – absolvovali jsme ŠKOLU V PŘÍRODĚ.

A vyplatilo se nám to! Bylo nádherné počasí, skvělá nálada a pobyt –        – téměř stále venku.

Letos sice bez bazénu, ale jinak aktivit spousta: například učení, vyrábění, malování na trička, odlitky stop lesní zvěře, stopovaná, stezka odvahy, střelba z luku i ze vzduchovky. Děti byly spokojené, veselé a zdravé.

Jsme všichni moc rádi, že máme i ze strany rodičů kladné ohlasy. Velmi si toho vážíme a je to pro nás povzbuzení do další práce. Přikládáme alespoň jeden z nich.(viz níže)

Velké poděkování patří panu M. Machiánovi, který pro nás zorganizoval atraktivní odpolední aktivity.

za učitelský sbor v Borovici: Nikol Kasková a Jana Loudová

Vážená paní ředitelko, vážená paní učitelko,
tímto bych Vám i všem ostatním, kteří se podíleli na uskutečnění školy v přírodě, chtěla moc a moc poděkovat. V prvé řadě za to, že jste dětem dovolili na školu v přírodě odjet a že se i v tuto zvláštní dobu konala. Ze svého okolí slýchávám, že mnohé školy tuto akci ruší, což mi (zejména vůči dětem) přijde škoda. Co víc si přát, než být na čerstvém vzduchu, venku, bez roušek…
Syn Kuba přijel naprosto nadšený, byť odjížděl s velkými obavami (není úplně zvyklý být mimo domov).
Ještě jednou veliké díky, přeji Vám i dětem hlavně zdraví a těším se na další akci pořádanou školou 🙂
S pozdravem a přáním příjemného prodlouženého víkendu
                                                                                                    Eva Vinterová