Představujeme úspěšné žáky naší školy.

Rádi bychom vám představili naši žákyni Taisiu Biriucovou, která kromě výborných hudebních výsledků ve hře na flétnu a klavír, získává nemalé úspěchy také na sportovním poli. Kdo by si řekl, že jejím oblíbeným sportem (na první pohled) křehké dívky je třeba jezdectví, šachy nebo lukostřelba, velmi by se mýlil. Je to krate.

Výčet cen, které Taisia získala za poslední 4 měsíce je neskutečný:

1) Grand Prix Plzeň (Czech Republic) –  1. místo (kata jednotlivci) 19 země, 921 závodníků

2) Grand Prix Bielsko (Poland) – 2. místo (kata jednotlivci) 32 země, 2371 závodníkůOba Grand Prix se počítají za jedny z nejvetších v Evropě

3) Mistrovstvi České Republiky, Praha – 1. místo (kata jednotlivci), 3. místo (kumite)

4) Postup na Zimní olympiádu dětí a mládeže 2020 (Karlový Vary) od Libereckého kraje. https://odm.olympic.cz/ucastnici/20759-taisia-biriucova

Taičce (jak ji na škole interně říkáme) přejeme mnoho dalších úspěchů, vítězství a sílu k dalšímu růstu.