Třídní učitel 8.B

Vyučované předměty: AJ, DE, INF, PV

Vážení rodiče a žáci,

na této stránce v konkrétních kategoriích naleznete zadání pro domácí výuku žáků. Úkoly pro samostudium jsou a budou koncipované tak, aby se jim žáci mohli věnovat pokud možno samostatně. Konzultace rodinných příslušníků je vítána, ne však vyžadována. Výsledky zadaných cvičení budou vkládána vždy následující hodinu, takže si žáci mohou vše sami zkontrolovat a opravit. Pro samostudium jsou potřeba standardní pomůcky jako při běžném vyučování. Bude nanejvýš vhodné, když budou mít žáci vždy po ruce slovník (papírový nebo na internetu).
Doporučuji věnovat se samostudiu dle školního rozvrhu. Úkoly na jednotlivé dny by neměly zabrat víc než 45 minut. Zároveň na sebe navazují, proto je nutné vypracovávat je postupně.
V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností mě neváhejte kontaktovat jakoukoliv možnou cestou:
Skype, Facebook, Messenger, WhatsApp (mé jméno a příjmení), eTK, e-mail (viz seznam zaměstnanců)

AJ 5.A

AJ 6