Mistryně České republiky

Je to tak. Naší školu navštěvují nově mistryně České republiky ve školním futsale v kategorii mladších žákyň.

Dívky 21.1. ovládly finále České republiky. Kde neprohrály ani jeden zápas. Ve skupině postupně porazily ZŠ Kvasice 3:2, ZŠ Mládežnická Trutnov 1:0 a ZŠ Stěbořice 2:0. Ve čtvrtfinále si poradily se ZŠ Olbramovice 11:0. V semifinále narazily na ZŠ Pardubice 0:0 (na penalty 3:2). A ve finále sehrály dramatickou bitvu ZŠ Mládežnická Trutnov, která vyvrcholila až v penaltovém rostřelu 2:1 pro naši školu.

Naši školu reprezentovali: Gabriela Čiháčková, Karolína Rizak, Anna Mocová, Eliška Procházková, Petra Procházková, Diana Šafářová, Bára Vaňková, Sára Vacková, Viky Vítová, Lucie Kareisová.

Všem holkám gratuluji a děkuji za výbornou reprezentaci nejen školy, ale celého Libereckého kraje. Také děkuji Dívčí fotbalové akademii Liberecko, která většinu dívek připravuje a která nám zapůjčila dresy na semifinálový i finálový turnaj.

Hříbal Jiří