Křížaly

Něco z historie

Kapela funguje od září roku 2012 a působí při ZŠ a ZUŠ v Jabloňové ulici v Liberci. Žáci hrají pod vedením pana učitele Ondřeje Prchala. Soubor se zaměřuje na populární hudbu z oblasti roku a popu.

V souboru hrají žáci druhého stupně ZŠ.

Kapela vystupuje na akcích pořádaných školou (vánoční koncerty, školní plesy, Jabloňová Fest,…) a městem (Krajské slavnosti v Liberci, akci v adventních a velikonočních trhů,…). Několikrát se zúčastnila Žibřidické žabky (celkem 4x), dvakrát vystupovala na soutěži rockových kapel "Stárplej" pořádnou hudebním klubem Na Rampě v Jablonci nad Nisou. V roce 2014 dokonce vystoupila na hlavním pódiu na Benátské noci.

V roce 2015 si Křížaly vybrala jako předskokana kapela Chinaski na koncertu v libereckém kulturním domě. Pro soubor to bylo zatím největší vystoupení.

Kapela zatím nemá vydané žádné CD. Snad výhledově...

Současná sestava:

- Tereza Bušová (6.B) - zpěv
- Veronika Veselá (6.B) - saxofon
- Samuel Bělohlávek (9.B) - elektrická a akustická kytara
- Zdeněk Buš (9.B) - bicí nástroje
- Marek Cimbál (9.B) - klávesy, piano, trumpeta
- Berenika Dymokurská (9.B) - violoncello, perkuse
- Diana Jasynská (absolvent školy) - zpěv

Jabloňová fest

Změna termínu na 27.5. 2018

Změna stravného od 1. 1. 2018

Od 1. 1. 2018 se mění výše stravného v naší školní jídelně. Tabulka i s výší měsíčního stravného je k nahlédnutí v sekci školní jídelny. Nezapomeňte prosím změnit trvalý příkaz k úhradě. Děkujeme.
Mgr. Iva havlenová, ředitelka školy

Zřízení nových účtů pro platby

pro ŠD 7452982/0800
pro ZUŠ 7452712/0800

AKTUALIZACE PRAVIDEL HODNOCENÍ

Vážení rodiče,
na našich stránkách v části DOKUMENTY ŠKOLY byla uložena aktualizace školního řádu, konkrétně části PRAVIDLA HODNOCENÍ, včetně přílohy TŘÍDNÍ PEDAGOGICKÝ DENÍK - POSTUP PRO HODNOCENÍ CHOVÁNÍ A PŘÍPRAVY NA VYUČOVÁNÍ.
Prosím, seznamte se s těmito aktualizovanými dokumenty.
Mgr. Iva Havlenová, ředitelka školy

Důležité upozornění - zrušení telefonní linky

Vážení rodiče, v dohledné době bude zrušena pevná telefonní linka 482 725 220, hlavní linkou do školy zůstává 733 143 194, ostatní linky zůstávají beze změny.
Mgr. Iva Havlenová, ředitelka školy

žádné akce žádné akce žádné akce žádné akce žádné akce
ZŠ
ZUŠ